Jdi na obsah Jdi na menu
 


LITERATURA

5. 4. 2010

Nová Smlouva                                                        Ekumenický překlad Bible - http://www.biblecsp.cz/nova_smlouva.html

-

Pravda v českých zemích.                                           www.pravdavceskychzemich.cz - Jak řekl Tesař z Nazaretu: "Buďte jako beránci". Mnozí jsou spíše jako ovce :( 

     Moudrý půjde cestou přímou, kterou nám ukázal svým životem Mistr, když chodil po Zemi.. Ale cesta přímá nemusí být nejlehčí, jen je určitě nejkratší. Přesto každý dojde k cíli ! Někdo dříve, jiný později. Někdo si zvolí cestu klikatou, někdo trnitou.

     Každý člověk má svobodnou vůli a rozhoduje se sám na vlastní odpovědnost. Každý z nás na Zemi, je tady jenom sám za sebe. Mnoho je nás pak na Zemi proto, abychom si vzájemně pomáhali a odpouštěli si, protože se všichni učíme.

     Tyto informace jsou pro všechny! Především však pro ty, kteří vládnou současně schopností nadhledu, odvahou otevřít oči i mysl a vykročit vstříc novému poznání a mají nezlomnou víru v sebe spojenou s pokorou, kterou dosáhne jen člověk, jenž ví, že sloužit všem, znamená povznést se nad sebe samého, vykročit z kruhu a postoupit dál.

Aramejský otčenáš

Meditace na Ježíšova slova - Velmi zajímavá drobná knížečka, která popisuje překlad a možné významy nejen Otčenáše. Nejsou všechny věci takovými, jakými se zdají. 

-

Spící prorok - Edgar Cayce

Kniha o člověku, který je považován za jednoho z největších jasnovidců 20. století. - Cayce, původním povoláním fotograf, který vyučoval děti Bibli v nedělní škole, byl nesmírně věřící člověk, jenž od svých dvanácti let, kdy spatřil světelnou bytost, přečetl až do své smrti každým rokem celou Bibli.

-

O Ježíši - Edgar Cayce

Po stopách života Tesaře z Nazaretu - Tuto knihu buď odhodíte v rozčílení, že bourá Vše co jste se doposud dověděli, nebo Vás nadchne a ukáže Vám život Mistra v dobách kdy chodil po Zemi. Kniha popisuje pečlivě zapsaná vidění, která měl Edgar Cayce, když upadal do transu.

-

Dobrý zrak bez brýlí - Jacob Liberman

Odstraňování poruch "vidění" a přirozené zlepšování zraku - Neměli jste ještě vidění? Možná je tato kniha právě pro Vás! 

-

yxfrt.jpg

Kniha, která shrnuje vše, co jsem se zatím dověděl z mnoha různých zdrojů a knih za posledních 20 let života a hledání. Pro hledající, může být velkým přínosem. 

Tuto knihu doporučuji jen lidem s otevřenou myslí, bez zakořeněných dogmat, kteří jsou ochotni a schopni nejen uvažovat,ale také usuzovat a především mají už hodně informací. Kniha není určena lidem, kteří jsou povrchní a považují realitu za to, co je na první pohled zřejmé! 

 

 . . .

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář