Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co je Reiki

25. 3. 2007

Co je Reiki

 

 

 

 

REI – znamená vesmír

 

 

 

 

KI – znamená životní energii

 

 

 

 

Je to tedy životodárná kosmická energie.

 

 

 

 

Reiki je účinný systém přírodního léčení, starý již několik tisíc let. Byl znovu objeven Mikao Usuim v polovině 19. století.

 

 

 

 

Reiki má pouze pozitivní účinky, nemůže nikomu a ničemu ublížit a působí vždy tam, kde je jí nejvíce potřeba. Touto energií můžeme léčit lidi, zvířata, rostliny, kameny, vše, co je kolem nás, i planetu Zemi.

 

 

 

 

Energie má schopnost pronikat všemi předměty a materiály, i prostorem.

 

 

 

 

Schopnosti k používání Reiki jsou získávány zasvěcením – aktivizováním Mistrem Reiki. Zasvěcený žák se tak stává kanálem Reiki energie, která proudí přes korunní čakru do srdeční čakry a přes ruce do čaker dlaní a pak do pacienta a všude tam, kde terapeut ruce přiloží. Ošetření energií Reiki se dá velmi dobře kombinovat s lékařskou léčbou a terapií. Pomocí Reiki je možno zneutralizovat případné negativní účinky léků, energeticky nabíjet nápoje a jídlo, nabíjet minerály, či ošetřovat rostliny.

 

 

 

 

Reiki podporuje tělesný, duševní a duchovní vývoj, zmírňuje, ale i odstraňuje bolesti, obnovuje duševní rovnováhu, podporuje rozpouštění bloků a stresů, posiluje imunitu a spouští samoléčebný proces. Pomáhá odbourávat závislosti a negativní postoje atd. Pomocí Reiki je možno pozitivně působit i do minulosti, či budoucnosti. Pozor! Při každém léčení a působení je třeba souhlas pacienta – u dětí souhlas rodičů.

 

 

 

 

Reiki se dostane do každé části těla, regeneruje buňky, revitalizuje celý organismus. Terapeut se neoslabuje, protože při léčení jím stále protéká energie, takže se zároveň léčí a dobíjí. Ošetřovaný se nemusí svlékat, léčí se přes oděv.

 

 

 

Převzato z webu Mistryně Reiki Stanislavy Moudré

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář